Блаженні (щасливі) ті, що покликані на трапезу Агнця…

0
43

Наша сила в Єдності і як не втратити єдності з Богом…

Сам Ісус перед своєю Смертю, яку Він заповідав, молився за нас, за кожного з нас, за усіх людей, яких полюбив так сильно, що віддав за них життя, молився за майбутню Церкву: «щоб усі були одно, як ти, Отче, в мені, а я в тобі, щоб і вони були в нас об’єднані; щоб світ увірував, що ти мене послав. І славу, що ти дав мені, я дав їм, щоб вони були одно так само, як і ми одно. Я – в них, і ти – в мені, – щоб вони були звершені в єдності, щоб світ збагнув, що послав єси мене, та й ізлюбив їх, як ізлюбив мене. Отче! Хочу, щоб ті, яких ти мені передав, перебували там, де і я, щоби й вони були зо мною та й бачили мою славу, яку ти дав мені, бо полюбив єси мене перед заснуванням світу. Праведний Отче! Світ не спізнав тебе, але я тебе спізнав, а й оті спізнали, що послав єси мене. І об’явив я їм твоє ім’я, і об’являти буду, щоб любов, якою ти полюбив мене, в них перебувала, – а я в них!»(Йо. 17,21-26).

Отже за кожного – за мене і за тебе моливcя Cам Ісус!!!

Не втрачати єдності з Богом допоможуть нам Божі Pаповіді, читання Божого Слова і розважання Його, а участь у Святій Месі буде допомогою у цьому, бо кожна Літургія має у собі дві частини: Літургію Слова і Літургію Євхаристії.

Нарешті Ісус сам дає відповідь на наше питання – як не втрачати з Ним єдності, – у Євангелії, де говорить, що тільки той хто приймає Тіло Його і Кров, може становити єдність з Ним і Отцем, бо Ісус і Отець – це Одне (пор. Йо. 15). «Як неспроможна гілка сама з себе плоду принести, якщо не перебуватиме вона на виноградині, ось так і ви, якщо не перебуватимете в мені» (Йо. 15, 4). Ісус каже: «Я виноградина, ви – гілки. Хто перебуває в мені, а я в ньому, – той плід приносить щедро. Без мене ж ви нічого чинити не можете» (Йо. 15,5).

Так теж i ми, приймаючи Його Слово, Тіло і Кров у Євхаристії, будемо ставати єдністю між собою і з Ним, сповнені надії, що єднаючись з Ним отримаємо вічне життя. «Бо тіло моє – їжа правдива, і кров моя – правдивий напій. Хто споживає тіло моє і кров мою п’є, той у мені перебуває, а я – в ньому». (Йо. 6, 55-56)

Тільки мова йде не лише про фізичне споживання Причастя… Є ще декілька обов’язкових умов, які дають нам можливість не змарнувати того скарбу, яким є Святе Причастя, щоб стати справді блаженними, і поєднатись з Господом, який нас об’єднає між собою.

«Тому, мої улюблені, втікайте від ідолопоклонства. Я вам говорю як розумним: судіть ви самі, що кажу. Чаша благословення, що ми благословляємо, хіба не є причастям Христової крови? Хліб, що ламаємо, не є причастям Христового тіла? Тому, що один хліб, – нас багато становить одне тіло, бо всі ми беремо участь у одному хлібі». (1 Кор. 10, 14-17)

Добре, якщо ми завжди готові прийняти Живого Бога на Євхаристії, омиті цілющою водою Святої Сповіді, бо Святе Причастя не можливе без чистого сумління, яке отримуємо після визнання гріхів на Сповіді!! І якщо часта Сповідь є для душі потребою, то на кожній Євхаристії, на якій ми присутні, може статись чудо!

Дерело:  Санктуарій св. Антонія, м. Львів
Головне фото:Garnek.pl

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.