Відпустова урочистість в кафедральному соборі в Харкові

0
261

Вчора, 15 серпня 2022 року,  о 18.00 годині відбулася відпустова урочистість в Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії.

Урочисту Святу Месу очолив ординарій Харківсько- Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук, якому співслужили місцеві священники на чолі з настоятелем парафії о.Григорієм Семенковим, а також священники з парафій міста Харкова і за його межами римо-католицького і греко- католицького обрядів. Також на урочистості був присутній єпископ Митрофан Бутинський. 

Під час проповіді, єпископ Павло заохотив до роздумів над таємницею Внебовзяття Пресвятої Діви Марії до неба.

“Господь, який показуючи успіх Пресвятої Діви Марії, проявляє цим самим свою Всемогутність і Любов, вказуючи на свій задум, що Він хотів для тебе…”

На завершення єпископ залишив нас з кількома важливими питаннями сьогодення: 

  • “Що ти хочеш, щоб тобі Бог зробив ?
  • Про що ти мрієш, думає, міркуєш? Чого очікуєш тут, прийшовши в храм ?
  • Що Бог зробив для тебе ?

Бог дуже потужно діє у твоєму житті! Але чи ти це бачиш?

Бо, той хто бачить діяльність Бога у своєму житті, досвідчує, що ніколи не залишається сам…

Після Святої Меси настоятель парафії подякував за присутність і спільну молитву для співбратів у священстві, вірян, які прийшли на свято, а також для співпрацівників поліції на чолі з їх керівництвом, правоохоронцям і захисникам, представникам міської влади, які через своє служіння сприяли можливості служіння й участі в цій Літургії. Виражаючи вдячність за присутність і допомогу, о.Григорій побажав всім, щоб Пресвята Діва Марія, яка є взірцем відданості та вірності Богу, котра взята на небеса, нехай Вона охороняє наше небо над Харковом і над всією Україною, випрошуючи нам жаданий Мир і Перемогу.

На завершення Урочистості відбулося поклоніння Пресвятим Дарам в намірах порятунку, захисту і Перемоги в нашій країні й цілій землі,

Літанія до Пресвятої Діви Марії про її особливе заступництво за нас, Секвенція про Божий захист від всіх небезпек і Te Deum (лат. Te Deum laudamus — «Тебе, Бога, прославляємо», подячний гімн св. Амвросія Медіоланського, IV ст.), як вдячність Богу за те, що опікується ними й не залишає. 

І, традиційно, відбулося освячення трав, квітів та плодів землі, яке здійснив єпископ Павло.

flosDomini

Фото: с. Лілія Ковальська SCM

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.