Харківсько-Запорізька дієцезія
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ в УКРАЇНІ

Зустріч богопосвячених осіб у Запоріжжі

У вівторок 1 лютого 2022 року у конкатедральному соборі Бога Отця Милосердного в Запоріжжі відбулася зустріч представників чернечих згромаджень, спільноти яких діють на теренах Харківсько-Запорізької дієцезії РКЦ, з нагоди відзначення свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвяченого життя.
 
Зустріч розпочалася урочистою Святою Літургією, яку очолив єпископ Павло Гончарук у співслужінні із єпископом-помічником Яном Собіло та священниками, які прибули з різних парафій нашої дієцезії.
Владика Павло привітав богопосвячених осіб і закликав їх до вдячності Господу за дар свого покликання і просити про міць, щоби виконати те, до чого їх було покликано.Закликав присвятити Господу усе своє єство і тільки у Бозі шукати сенсу і мотивації для проповіді та служіння. Після проповіді відбулося відновлення чернечих і священницьких обітниць.
По завершенні Святої Меси богопосвяченні особи мали нагоду особисто звернутись до єпископа Павла Гончарука та єпископа Ян. Вислухавши представників кожної монашої спільноти, Їх Преосвященства подякували отцям, братам і сестрам різних згромаджень за ревне служіння.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини