Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

130 річницю освячення храму відзначила катедральна парафія Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові

15 грудня 2021 року катедральна парафія Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові відзначила 130 річницю освячення храму. З цієї нагоди була відслужена урочиста подячна Свята Меса. ЇЇ очолив правлячий єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії владика Павло Гончарук. Його преосвященству співслужили вікаріїї катедрального собору отці Войцех Стасевич та Олег Ковиньов. Божественна Літургія була звершена в намірі будівничих, жертводавців, тих людей, які долучилися до побудови храму Божого та його відродження після здобуття Україною Незалежності, а також в намірі усіх священників, які в ньому служили і нині служать.
 
“Коли ми подивимося на цей храм, який є сьогодні гарний та коли подивимось на його історію, то видаються певні моменти, що коли б ми стали в певний момент історії цього храму, коли тут відбувались зовсім інші дії, прокручувались якісь фільми, побачили в якому стані був цей храм ще 35 років тому, то ми могли сказати:”А де ж Бог?”. Натомість коли ми сьогодні тут стоїмо, ми можемо засвідчити:”А Бог все таки переміг!”. І ця Свята Євхаристія, що тут звершуєть є конкретним знаком того, що Бог переміг, а беремо участь у цій перемозі, ми користаємо з неї і свідками премоги Господа у нашому житті”- мовив владика Павло Гончарук у проповіді.
 
На завершення Святої Меси пролунав подячний гімн “Te Deum”, після чого відбулась Адорація Пресвятих Дарів та молитва святогоо Розарію.
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 4 людини та у приміщенні
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини та у приміщенні
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні
На зображенні може бути: 6 людей та у приміщенні
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини