Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Харківсько-Запорізька дієцезія збагатилась новим дияконом

У день спомину святого Рафаїла Калиновського, 20 листопада 2021 року, єпископ – ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук, вперше уділив дияконське рукоположення клірикові Ігорю Сичову – випускнику Вищої духовної семінарії Святого Духа в м. Городок.
 
Обряд рукоположення відбувся під час урочистої Святої Меси, що її владика Павло очолив у катедральному соборі Успіння Пресвятої діви Марії в Харкові. Єпископові Павлу співслужили ректор Вищої духовної семінарії Святого Духа отець Віктор Білоус, місцеве та запрошене духовенство.У молитві взяли участь численні співбрати-клірики та друзі диякона Ігоря.
 
Єпископ Павло звернувся до диякона Ігоря такими словами : «Будучи міцним та рішучим у вірі, прояви себе незаплямованим й бездоганним перед Богом і людьми, як личить Христовим слугам і розпорядникам Божих тайн. І не дозволь, аби будь-що відвернуло тебе від надії Євангелія, якого не тільки слухачем, але й слугою ти маєш бути. Зберігаючи в серці тайну віри, підтверджуй своїми вчинками Боже слово, яке проголошуватимеш вустами, щоби християнський люд, оживлений Духом, став богоугодною чистою жертвою, і щоб ти, прийшовши до Господа у день ваш останній, зміг почути від Нього ці слова: «Добре, слуго добрий і вірний, увійди до слави Господа твого».
 
Після Святої Меси єпископ Павло привітав новопоставленого диякона та побажав йому благодаті Духа Святого, відваги і сили у звершенні дияконського служіння.
 

Отець-диякон Ігор Сичов родом із Маріуполя Донецької обл. 2011 р вступив до  Вищої духовної семінарії Святого Духа у Городку. З 2014 по 2018 рік служив санітаром у військовому шпиталі м.Щастя Луганської обл. 

 
На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні
 
 
 
 
 
На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі
 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини