Харківсько-Запорізька дієцезія
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ в УКРАЇНІ

В Харкові встановлять пам’ятник святому Папі Римському Івану Павлу II. Урочисте відкриття і освячення відбудеться 23 жовтня

В суботу 23 жовтня 2021 року об 11 год. у Харкові на території катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії (вул. Гоголя, 4) відбудеться урочисте відкриття і освячення пам’ятника першому Папі-слов’янину, відданому другові України, найбільшому державному діячеві світу останньої чверті ХХ століття святому Івану Павлу II.

Відкриє пам’ятник ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук за участю єпископа-помічника Яна Собіла та численного духовенства. На урочистому заході будуть присутні представники духовенства різних християнских конфесій, Генерального консульства Республіки Польща в Харкові, Харківської міської ради та Харківської обласної державної адміністрації.

Відкриття пам’ятника відбудеться з нагоди 20-ліття пастирського візиту святого Папи Римського Івана Павла ІІ до України та 30-ліття відновлення структур Римсько-Католицької Церкви в Україні.

Програма

11:00 – відкриття і освячення пам’ятника святому Папі Івану Павлу II.
Подвір’я катедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії (м.Харків, вул. Гоголя, 4).

11:45 – Свята Меса у катедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії. Очолить ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії єпископ Павло Гончарук. Його Преосвященству співслужитиме єпископ Ян Собіло. Онлайн-трансляція.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини