Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Домініканці у Харкові запрошують на чергові семінари Домініканської школи віри

Програма заходів в рамках Домініканської школи віри в Харкові

Субота, 18 вересня 2021 року, 10:00 -13:00 – „Тихі зірки”- Даг Хаммаршельд (1905 – 1961)”. Доповідач-о.Маріуш Возняк OP. 

Субота, 9 жовтня 2021 року, 10:00 -13:00 – “Світ напередодні Хрестових походів”. Доповідач-о.Іреней Погорєльцев ОР.

Субота, 23 жовтня 2021 року,10:00 -13:00 – “Дитячі книги та дитяча віра – набуття або втрата?/ Християнський контекст дитячого читання”. Доповідач- Анна Годінер.

Участь у семінарах Домініканської школи віри безкоштовна.

 Зустрічі відбуваються у приміщенні  дієцезіальної курії за адресою: м.Харків, вул. Гоголя, 4. 

Домініканська школа віри – це проєкт, започаткований у 2014 році отцями-домініканцями за ініціативою Інституту релігійних наук св. Томи Аквінського та Центру св. Домініка у Львові, що згодом розширив свою діяльність також на інші осередки Ордену Проповідників в Україні – Київ, Харків, Фастів та Хмельницький. Сама ідея Домініканської школи віри народилася в Польщі ще на початку XXI століття та знайшла широку підтримку серед багатьох місцевих монастирів братів-проповідників.

До участі в Домініканській школі віри запрошуємо молодь, студентів, осіб дорослих та старших, а також духовенство і богопосвячених осіб – всіх, хто зацікавлений в розширенні своїх знань з предмету філософської та теологічної християнської думки і хочуть ще краще зрозуміти свою віру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини