Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Єпископські свячення нового Апостольського нунція в Україні

Архиєрейська хіротонія монсеньйора Вісвальдаса Кульбокаса, який призначений Апостольським нунцієм в Україні, відбулася 14 серпня 2021 року в архикатедральному соборі Святих Станіслава і Владислава у столиці Литви м.Вільнюс.

Обряд очолив Державний секретар Святого Престолу кардинал П’єтро Паролін.

У святковій Євхаристії взяли участь митрополит Мечислав Мокшицький, який виконує обов’язки Голови Конференції єпископату України та єпископ-ординарій Харківсько-Запорізької дієцезії Павло Гончарук.

Пригадуємо, що про призначення високопреосвященного Вісвальдаса Кульбокаса Апостольським нунцієм в Україні у Ватикані було повідомлено 15 червня 2021 року. Новопризначеного нунція обрано титулярним архиєпископом Мартани.

Довідка

Новий Апостольський нунцій в Україні архиєпископ Вісвальдас Кульбокас народився 14 травня 1974 року у Клайпеді (Литва).

19 липня 1998 року був рукоположений у священники й інкардинований до Тельшяйської дієцезії. Здобув науковий ступінь доктора теології та ліценціат із канонічного права.

1 липня 2004 року вступив на дипломатичну службу Святого Престолу та був скерований на роботу до Апостольської нунціатури в Лівані, відтак у Королівстві Нідерландів, Російській Федерації, секції Відносин із державами Державного секретаріату та Кенії.

Архиєпископ Вісвальдас Кульбокас, окрім рідної литовської, володіє італійською, французькою, іспанською, англійською та російською мовами.

За матеріалами Католицький медіа-центр

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини