Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Візит генерального міністра Ордену Братів Менших Капуцинів брата Роберто Дженуіна OFMCap та генерального радника брата Пьотра Сташінскі OFMCap до Дніпра

Як повідомляє CREDO,  п’ятницю, 9 липня 2021 року, спільноту братів-капуцинів в Дніпрі відвідав генеральний міністр Ордену Братів Менших Капуцинів брат Роберто Дженуін OFMCap та генеральний радник брат Пьотр Сташінскі OFMCap.     

Найвищі настоятелі ордену капуцинів взяли участь у Службі Божій, на якій також були присутні кустош Кустодії України брат Блажей Суска OFMCap, брати-капуцини з Дніпра, спільноти Францисканського Ордену Світських та Францисканської молоді, а також численні вірні.    

У проповіді, звертаючись до історії Йосипа Єгипетського, брат Роберто підкреслив: «Бог знає, як вести історію кожного з нас, знає, як вести кожного з нас у важких ситуаціях нашого життя. Ви напевно прожили важкі часи і зараз зазнаєте цього; але також в інших частинах світу християни переслідувані. Сьогодні Господь нам говорить, щоб ми ніколи не втрачали довіри до Нього».  

Пригадуючи багаторічну боротьбу за храм святого Йосифа в Дніпрі, коли через вдале розташування на приміщення зазіхали приватні підприємства, а вірні довго молилися, також під час Служби Божої, перед храмом просто неба, брат Роберто зауважив: «Це означає дуже багато. Це чудо, яке підтверджує, що навіть якщо назовні все відбувається проти Бога, проти віруючих, однак Господь веде до того, що Він запланував».    

«Бог запрошує, щоб ми були вірні Йому, щоб ви, які пізнали, що Господь у важких ситуаціях вас вів, ішли і проповідували іншим, що Господь також і інших веде до зустрічі з Ним через важкі ситуації. Часами людина може залишити своє життя так, на стороні, але Господь ніколи не залишає твоє життя та життя кожної людини обіч себе», — підсумував проповідник.    

Генеральний міністр брат Роберто вручив братам і сестрам Францисканського Ордену Світських нове ювілейне видання Регули, яке видала Національна радою ФОС в Україні з нагоди 800-річчя першої Регули «Memoriale propositi» — основного документу, на підставі якого живуть світські францисканці.     Звертаючись до присутніх, кустош Кустодії України Братів Менших Капуцинів брат Блажей Суска наголосив: «Наше покликання, як францисканців, — в кожному часі і за все прославляти Бога. Присутність нашого Генерального міністра — це видимий знак святого Франциска між нами. Тому ми дуже вдячні нашому генералові та його раднику, які не побоялися труднощів, пов’язаних із пандемією, і приїхали до нас».    

У рамках візитації Кустодії України Братів Менших Капуцинів генеральний міністр брат Роберто також відвідає спільноти братів у Кам’янському, Красилові, Старокостянтинові, Києві та Вінниці, де відбудеться урочисте завершення святкування 25-річчя повернення капуцинів в Україну.  

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини