Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Урочистість Першого Святого Причастя в парафії святого Йосипа в Дніпрі

У неділю, 6 червня 2021 року, римо-католики Дніпра разом з усією Церквою в Україні відзначали урочистість Пресвятих Тіла і Крові Христа.

Центральними вулицями міста від каплиці при монастирі братів-капуцинів до костелу святого Йосипа пройшла євхаристійна процесія. Біля чотирьох вівтарів, які символізують чотири сторони світу, уділялося урочисте благословення Пресвятими Дарами, а також зачитувалися фрагменти Євангелія, які розповідають про встановлення Христом таїнства Євхаристії.

Цього дня восьмеро дітей з парафії святого Йосипа вперше прийняли Святе Причастя.У своїй проповіді настоятель парафії брат Марек Лісовскі OFMCap, розважаючи разом із дітьми над літургійними читаннями Урочистості, зауважив, що союз, який Господь уклав із нами, не передбачає того, що Господь забере в нас усі труднощі: «Чому різні хвороби? Чому мої батьки сваряться? Ми би хотіли, щоб Бог забрав в нас різні страждання і труднощі, але Бог не сказав, що забере це, але сказав, що буде з нами і що ми, досвідчуючи усього цього, все одно можемо бути щасливими.»

Дякуючи дітям за їхні старання у підготовці до Першого Причастя та зауважуючи яким непростим був цей шлях, брат Марек наголосив: «Пам’ятайте, що це тільки початок. Екзамени – екзаменами, а тепер життя. Життя, в якому можете бути в єдності із Господом.»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини