Харківсько-Запорізька дієцезія
РИМСЬКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ в УКРАЇНІ

Папа: Завжди маймо при собі Євангелію

В неділю Божого слова Святіший Отець нагадав про важливість близькості зі Святим Письмом, без якої неможливо пізнавати Ісуса.
 

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

«Одним із великих дарів нашого часу є поновне відкриття Святого Письма в житті Церкви на всіх рівнях», – сказав Папа Франциск, промовляючи після проказування молитви «Ангел Господній» у неділю, 24 січня 2021 р., нагадавши про те, що ця неділя особливим чином присвячена Божому слову. За його словами, ще ніколи Біблія не була настільки доступною всіма мовами, а тепер також у аудіовізуальних і цифрових форматах, як в наші дні.

«Святий Єронім, якого 1600-річчя від дня смерті ми нещодавно спогадували, казав, що той, хто не знає Святого Письма, той не знає Ісуса. І навпаки, саме Ісус Христос, втілене, померле та воскресле Слово, відчиняє наш розум на розуміння Писань. Це відбувається особливим чином під час літургії, але також коли молимося самі або в групах, особливо, з Євангелією та псалмами», – сказав Святіший Отець, скерувавши слова підтримки та підбадьорення парафіям, які постійно дбають про виховання до слухання Божого слова.

«Нехай же нам ніколи не забране радості сіяти Євангеліє!» – побажав він, вкотре заохотивши виробити звичку постійно носити при собі Євангелію, щоб могти перечитувати принаймні кілька рядків кожного дня.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини