Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Комунікат єпископа Харківсько-Запорізької дієцезії Павла Гончарука стосовно ситуації карантину вихідного дня

Дорогі брати і сестри у Христі, вірні нашої дієцезії!

З огляду на те, що по всій країні спостерігається зростання кількості хворих на COVID-19, Кабінет Міністрів України з 14 листопада запровадив карантин вихідного дня. У зв’язку з цим, кількість людей у храмі під час Св. Меси обмежується до 20 осіб, за умови дотримання дистанції 1,5 м – незалежно від площі храму.
Якщо можливо, нехай парафіяльні настоятелі збільшать кількість богослужінь для малих груп; Причастя поза Св. Месою нехай відбувається у визначені години, як у неділю, так і протягом тижня. Нехай наші храми будуть відкритими для особистої молитви, ще більше ніж дотепер і хай не забракне в них душпастирів для уділення Святих Таїнств та провадження духовного керівництва. Особливо прошу звернути увагу на те, щоби вірні, які відвідуватимуть храми були забезпечені дезінфікуючими засобами та одягали захисні маски. Проте людей з важкими хронічними хворобами та тих, хто має симптоми респіраторного захворювання, заохочую залишатися вдома та єднатися зі спільнотою Церкви за допомогою католицького телебачення, онлайн трансляції і радіо, духовно приймати Св. Причастя.
Заохочую священнослужителів, відповідно до можливостей, проводити богослужіння та катехізації для своїх парафіян в режимі онлайн. Прошу всіх, у дусі Доброго Самарянина, допомагати матеріально нужденним (дотримуючись правил безпеки) та потішати самотніх і розгублених. Цей складний час, який переживаємо, стає іспитом нашої віри та любові, а у світлі християнської надії, це шанс побачити живого Бога, який нас самих виводить з темряви страху до свого предивного світла.
На труд християнського свідчення та перебування у здоров’ї душі та тіла, від щирого серця всім благословляю в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа!

+ Павло Гончарук
Єпископ Харківсько-Запорізький

15 лисполада 2020 р.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини