Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії

9 грудня, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, вірні Харківсько-Запорізького дієцезії молилися за мир в Україні. Напередодні в усіх парафіях дієцезії було прочитано пастирське звернення Апостольського Адміністратора Харківсько-Запорізької дієцезії єпископа Станіслава Широкорадюка:
«Дороги брати і сестри!
Так випало цього року, що 8 грудня, припадає на другу неділю Адвенту, тому урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії перенесено на понеділок. Я вбачаю в цьму не простий збіг обставин, але якийсь добрий знак для України.
Якраз в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії в історії вібувалися різні дива, а особливо перемога добра над злом. Пригадаю декілька: так, наприклад, 8 грудня 1955 року був офіційно прийнятий блакитний прапор з 12 зірками, як символ об’єднаної Європи. Це Маріний колір, а 12 зірок, як вінець перемоги Марії: «Великий знак з’явився на небі, жінка зодягнена в сонце і мясяц під її ногами, а на її голові вінец з 12 зірок» (Одкр 12,1-2).
В цей самий день 8 грудня 1955 року був підписаний наказ про виведення радянських військ з Австрії і ця держана стала повністю незалежною, про це австрійський народ молився 10 років і це вважається правдивим дивом, 8 грудня 1991 року офіційно розпався Радянський Союз та правдива Імперія зла, а всі пост радянські народи отримали незалежність. На початку революції гідності впав головний ідол комуністичної ідеології – пам’ятник Леніну в м. Києві – це сталося 8 грудня 2013 року.
А цього року в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії відбуватиметься зустріч у Норманському форматі у Франції і головним питанням буде доля України і її майбутнє. Було б наївно надіятись на євро політиків. Бо судячи з деяких попередніх висловлювань впливових політиків Європи стає зрозумілим, що турботи про Україну дуже мало. Вже більше йдеться про те, як реабілітувати Росію і її агресію та окупацію українських територій. Тому нам залишається надіятися на справжнє диво, що в цей урочистий день Україна звільниться від агресії, окупації і неоголошеної війни на українських землях.
Дорогі брати і сестри, закликаю і благаю всіх у цей день Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії стати з вірою на коліна у той час, коли можновладці цього світу будуть сідіти за столом і домовлятись про долю України. Покірно просимо Бога за заступництвом Пресвятої Діви Марії змилосердитись над нами і обдарувати наш народ правдивим даром миру.
Прошу всіх священиків нашої Діецезії у цьому намірі відслужити Святу Месу і організувати молитву Св. Розарія у цей день.

З благословенням
Єпископ Станіслав Широкорадюк
Апостольський Адміністратор
Харківсько-Запорізької Дієцезії
Коад’ютор Одесько-Сімферопольської Дієцезії»

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини