Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Всеукраїнський конгрес сімей Римсько-католицької Церкви 20-22.09.2019

Як вже повідомлялось, Конференція єпископів Римсько-католицької Церкви в Україні присвятила 2019 рік святості подружжя та сімей під девізом «Сім’я сильна Богом!». Піком цього незвичайного року став конгрес сімей, який  проходив 20-22 вересня у Шаргороді та Вінниці. Він зібрав близько п’яти тисяч християнських родин з усієї України.
Харківсько-Запорізьку дієцезію представляли делегації з Конотопа на чолі з отцем Ромуальдом Загурським OFM (32 особи) та Харкова на чолі з о. Анатолієм Клаком МІС (14 осіб).

У п’ятницю, 20 вересня, в єдиній в Україні Кальварії, що у Шаргороді, відбулась Хресна дорога, присвячена примиренню в родинах. Учасники мали можливість сповіді.

У суботу в парафії Святого Духа у Вінниці були приготовані спеціальні окремі програми для дорослих, для молоді та дітей. Дорослі слухали конференції спеціалістів, що займаються душпастирством сімей. У їхніх доповідях та проповідях священиків підкреслювались три моменти, які творять сім’ї сильними Богом:
1) спільна молитва;
2) подружній діалог, що базується на повазі, довірі та щирості;
3) взаємна любов, яка проявляєтьсяу самовідданому служінні одне одному у родині.

У неділю від вінницького храму Пресвятої Діви Марії Ангельської отців Капуцинів, що по вул. Соборній, 12, на центральну площу ім. Василя Стуса о 10.00 рушив Марш родин, котрий мав характер подячної Євхаристійної процесії. Під час ходи читались фрагменти Євангелія, що стосуються подружнього життя. Короткі проповіді до Божого слова виголосили єпископи Віталій Скоморовський, Віталій Кривицький, Едвард Кава, Ян Нємєц.
О 12.00 процесія підійшла до міської ради, на сходах якої був розташований вівтар. Тут о 13.00 відбулась  Свята Меса, яку очолив Апостольський Нунцій архієпископ Клаудіо Ґуджеротті. З ним разом Месу відправляли дванадцять єпископів України  та понад 140 священників.

Конгрес став правдивим святом для християнських родин та допоміг їм зміцнитися у вірі, надії та любові.

Відео: Марш родин у Вінниці 22.09.2019

Дякуємо за фото і відео о. Анатолію Клаку МІС, о. Ромуальду Загурському OFM та о. Андрію Попову (Запоріжжя).

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини