Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Святість родинного життя: формація, любов, спільна молитва

Про це йшлося у великопісних реколекціях, які відправив у катедральній парафії єпископ Віталій Скомаровський з 5 по 7 квітня.
Без приготування і формації чоловік не може стати відповідальним чоловіком і батьком, а жінка – дружиною і матір’ю, як не можна без підготовки стати священником або богопосвяченою особою, наголосив реколекціоніст. Тому у нашій Церкві є багато сімейних рухів, які допомагають родинам жити згідно зі словом Божим, долати труднощі сімейного життя, вести подружній діалог тощо.
Любов – це те, з чого починається подружжя. Але, якщо зроками вона не буде поглиблюватися, ставати більш жертовною і самовідданою, тобто любов’ю агапе, то її вогонь може згаснути. Бог є Любов. Якою вона є яскраво, окреслив святий апостол Павло у 1 Кор 13. Саме таким є наш Господь – довготерпеливим, лагідним, не заздрісним… Порівнюючи свою любов із Його, ми можемо бачити, чого нам бракує, і в молитві шукати допомоги у Господа.
У п’ятницю ввечері єпископ Віталій очолив молебень Хресної Дороги, який також був присвячений подружньому життю та сімейним проблемам.
У неділю, 7 квітня, в останній день реколекцій, владика Віталій говорив про важливість молитви подружньої (коли разом моляться чоловік і жінка) та родинної (коли батьки моляться разом із дітьми). У молитві ми можемо просити пробачення одне в одного та в Бога, шукати примирення у конфліктних ситуаціях. Таїнство Подружжя, участь у недільній Літургії та щоденна спільна молитва – це залог міцної родини. По статистиці в таких родинах трапляється тільки один розвід на 1429 пар.
На кінець реколекцій єпископ Віталій вділив усім архіпастирське благословення.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини