Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Освячення єлеїв та мира

17 квітня, у Велику середу, у Харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Богородиці єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Ян Собіло та ще понад двадцять священиків Харківсько-Запорізької дієцезії зібрались на Святу Літургію освячення єлеїв та мира.
Ця Свята Меса відбувається у кафедральних соборах у Великий четвер, та з огляду на далеку відстань від Харкова та Запоріжжя католицьких парафій, розташованих у семи областях дієцезії, єпископи відправляють дві такі Меси: у Запоріжжі у Великий вівторок та у Харкові у Велику середу. Таким чином кожен священик має можливість відправляти одну із тих Мес у співслужінні зі своїми єпископами. 
Під час Святої Літургії пресвітери відновили свої обітниці, які вони приносили у таїнстві Священства.
У проповіді владика Станіслав Широкорадюк розважав слова із Євангелія від Луки: «Дух Божий на Мені». «Дух Господній діє, – сказав владика Станіслав, – як дві тисячі років тому. Ісус Христос не тільки дав Себе розіп’яти, але й воскрес, і тепер діє через Своє Містичне Тіло – Церкву. Дух Святий все освячує і оновлює, перед усім, у таїнствах.   Його дія не залежить навіть від ретельності виконання таїнства священиком та глибини зрозуміння».
«Для навернення народу було б достатньо, щоб люди щонеділі приходили до храму та приймали участь у Святих таїнствах. Саме Божа благодать змінює серце людини».
Також владика Станіслав заохотив вірних молитися за священників.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини