Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Чергова зустріч священиків, монахинь і присвячених Богу дів Харківського деканату

20 вересня в парафії Святого Сімейства (Харків, Олексіївка) пройшла чергова зустріч харківського деканату. У ній взяли участь священики, монахині і діви, присвячені Богу. Очолив зустріч єпископ-ординарій Харківсько-Запорізький Станіслав Широкорадюк.

На початку зустрічі всі зібралися на молитву поклоніння Пресвятим Дарам.

Потім о. Маріуш Возняк OP провів для всіх учасників конференцію, яку назвав «У новий навчальний рік з новою надією і з новою євангелізацією». Він зазначив, що Ісус ніс Євангеліє для тих, хто потребував євангелізації. Людина – істота недосконала. У нього постійно виникають сумніви і питання: що робити; як досягти щастя? Зустріч з Христом – це зустріч з Господом Богом, і тільки при зустрічі з Ісусом ми можемо отримати відповіді на всі питання. Він вчить нас мистецтву життя, підкреслив о. Маріуш.

Центром зустрічі стала Свята Меса, яку очолив владика Станіслав, відслужена в пам’ять свв. Андрія Кім Теагона і Павла Чон Хасана, мучеників з Кореї.

Після Святої Літургії всі зібралися на трапезі. Владика Станіслав представив нового декана о. Анатолія Клака MIC, настоятеля парафії Святого Сімейства.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини