Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Таїнство Миропомазання для вірних Харківського деканату

20 травня 2018 року, в урочистість Зіслання Святого Духа, у кафедральному соборі під час урочистої Святої Меси владика Станіслав Широкорадюк уділив вірним харківських парафій таїнство Миропомазання. До нього приступило 32 охрещених католика віком від 16 до 80 років.

Під час проповіді владика заохотив приймаючих це таїнство пам’ятати, що отримуючи Святого Духа, вони стають пророками, які мають говорити правду ближнім та жити по правді. Також Дух Святий зміцнює їхню віру і дає сили йти у світ і бути свідками Христа.

Урочистість Зіслання Святого Духа, або П’ятидесятниці, християни відзначають на 50-й день після Великодня. Цього року П’ятидесятниця припадає на 20 травня. Саме П’ятидесятницю вважають днем, коли народилася та почала діяти Христова Церква. Головний мотив святкування П’ятидесятниці для новозавітньої Церкви – це подія зіслання Святого Духа у вигляді вогненних язиків на апостолів на 50‑ий день після Воскресіння Господнього. На свято Зіслання Святого Духа сповняється обіцянка Христа, що після Його відходу на небо Отець надішле учням і Церкві іншого Утішителя, Святого Духа, який дасть повне навчання всього, що Христос об’явив (Йн 14, 26; 16, 13).

Миропомазання – християнське таїнство прийняття дарів Святого Духа: мудрості, розуму, ради, мужності, знання, побожності та страху Божого. Таїнство Миропомазання вділяється через помазання чола миром з покладенням руки та через слова: «Прийми печать дара Святого Духа».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини