Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Перше Причастя дітей у торжество Пресвятої Трійці

Сьогодні, 27 травня, в Торжество Пресвятої Трійці після дворічної підготовки 11 дітей приступило до таїнства Першого Причастя у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії. Напередодні діти і їх батьки приступили до таїнства Сповіді. Білі шати на дітях символізують чистоту сердець і радість з’єднання з Богом у святому Причасті. Діти будуть надягати їх на Святу Месу протягом усього «білого» тижня.

Святу Літургію відправив настоятель о. Григорій Семенков. У проповіді він не тільки сказав, але і показав на прикладі, чому Ісус вирішив стати хлібом. Пшеничне зерно не проросте, якщо не помре, щоб дати життя новому паростку. Так і Ісус помер і воскрес, щоб дати нам нове життя в Бозі. Зерно є символом життя. Якщо його змолоти, то воно стає мукою. Вода є символом Божої благодаті. Змішуючи борошно і воду, ми отримує тісто. Щоб його спекти, потрібен вогонь. Вогонь є символом любові і Святого Духа. Ось так виходить хліб – гостія, яка стає Тілом Ісуса Христа. Так і наше життя за допомогою благодаті Божої і Його Любові ставати хлібом життя.

Так само дітям були вручені свідоцтва про таїнство Першого Причастя і молитовники. Після Святої Літургії діти подякували настоятелю, сестра-гонораткам, які приготували їх до таїнства, і своїм батькам за турботу і за віру, яку вони прищеплюють їм.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини