Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Відпуст Божого Милосердя в приході Божого Милосердя і св. Шарбеля

Відпуст Божого Милосердя в приході Божого Милосердя і св. Шарбеля в харківському мікрорайоні Східному (недалеко від Роганського житлового масиву).
На урочистості прибули парафіяни з Харківського деканату, священики і сестри. Свято розпочалося з молитви на вервиці до Божого Милосердя.
Урочисту Святу Месу очолив о. Войцех Стацевич з кафедрального собору Успіння Пресвятої Діви Марії. Йому співслужили настоятель парафії Божого Милосердя і св. Шарбеля о. Михайло Мірошник, настоятель парафії Святого Сімейства харківський декан о. Леонід Ткачук MIC, настоятель парафії св. Вікентія де Поля о. Ян Мартінчік СМ, настоятель приходу Матері Божої Скапулярія і св. Рафаїла Каліновського о. Маріуш Возняк ОР і перший післявоєнний настоятель храму Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові о. Юрій Зімінський MIC.
Неділя Божого Милосердя, Свято Божого Милосердя – в Католицькій Церкві свято, що відзначається в Другу Великодню неділю в честь Божого Милосердя (1‑у неділю після Пасхи), встановлене у 2000 році святим Йоанном Павлом II.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини