Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Свята Меса за воїнів, загиблих в АТО, у кафедральному соборі Пресвятої Діви Марії

14 квітня 2018 року у кафедральному соборі владика Станіслав Широкорадюк відправив Святу Месу за воїнів, загиблих в АТО. Така Меса відправляється тут щосуботи. Але цього дня, щоб поділитися радістю Великодня, на неї були запрошені родини полеглих на Сході України. Їх імена звучали у молитовних намірах. У проповіді владика пригадав усім про радість і надію, яку несе Воскресіння Христове. Для Бога немає мертвих, для Нього всі живі. Одні ще подорожують по землі, інші, з якими ми колись зустрінемось, вже перейшли на той бік життя. З вірою в це ми і ходимо у Великодній період на цвинтарі. Людина має померти, але її душа безсмертна, тому ми і покликані молитися за її спасіння. І наші померлі чекають на наші молитви. Це єдине, чого вони насправді потребують. Через молитву ми з’єднуємося з тими, хто вже відійшов.

Церква Христова існує вже близько 2 тисяч років, починаючі від перших апостолів. Вони бачили Воскреслого Христа і проповідували про це, незважаючи на переслідування. Сьогодні ми читали в Діяннях Апостолів про перші проблеми християн, коли їх кількість зросла.  Тоді вже Церква намагалась дбати про бідних, вдів та сиріт. Саме цю місію апостоли доручили семи дияконам, щоб самим проповідувати Боже слово. І до сьогодні Церква виконує ці дві місії – проповідує Христа Розп’ятого і Воскреслого і допомагає нужденним. Але ніякі матеріальні блага не можуть замінити Боже слово, яке зцілює душу. Нехай же Добра Новина про те, що Ісус Христос помер за нас, Воскрес і тепер живе серед нас, зміцнює нашу надію, віру та любов.

Після Святої Меси владика запросив родини до соціального центру на зустріч. Тут за спільним столом він розповів про соціальну діяльність, яку веде Католицька Церква в Харкові. Родини мали можливість подивитись презентацію про дім одинокої матері в Коротичі. Разом з вікарієм о. Войцехом владика Станіслав запропонував родинам зорганізувати спільні подорожі у святі місця, спільний відпочинок в Карпатах.

1 коментар

  1. […] Така Меса відправляється тут щосуботи. Але цього дня, щоб поділитися радістю Великодня, на неї були запрошені родини полеглих на Сході України. Їхні імена лунали у молитовних намірах, повідомляє сайт Харківсько-Запорізької дієцезії. […]

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини