Харківсько-Запорізька дієцезія
Римо-католицької Церкви

Урочиста зустріч у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб

2 лютого 2018 року в харківському кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії з нагоди свята Стрітення Господнього та Всесвітнього дня богопосвячених осіб відбулась урочиста зустріч.

Перед Месою конференцію виголосив о. Маріуш Возняк OP, який свої глибокі роздуми скерував до слів Святого Письма: «Не ви Мене вибрали, але Я вибрав вас, і вас настановив, щоб ішли ви й

плід, і щоб плід ваш зостався, щоб дав вам Отець, чого тільки поросите в Імення Моє» (Йн 15,16).

Свята Меса, яку очолив єпископ-помічник Ян Собіло, була центральним моментом сьогоднішого свята. Єпископ Ян Собіло в проповіді розказав про Жертвування Господнє, коли втіленого Бога принесли до храму, та про обов’язок власного посвячення Богу кожного дня. Після проповіді відбулось відновлення чернечих та священицьких обітниць. У святкуванні взяли участь священики, ченці, монахині та богопосвячені діви Харківського деканату Харківсько-Запорізької єпархії, а також віряни із парафій міста.

На завершення зустрічі о. канцлер Григорій Семенков подякував гостю єпископу Яну за повчальні та глибокі роздуми та всім присутнім гостям.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Введіть свій коментар!
Введіть тут своє ім'я

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Останні новини